Předpověď na měsíc BŘEZEN 2013

Hlavní tématikou měsíce března je POHYB.

 

Přeci jen, březen je měsíc rozdvojené osobnosti a prvních pár týdnů nám přináší vodní proud měsíce února. Během tohoto času si dávejte pozor na neočekávané emoční pozůstatky, které z hloubky vyplývají na povrch. Vypadá to, že se nic nehýbe, že povrch Země je klidný, ale pod povrchem se toho děje mnoho. Toto období jsme nazvali „Ubírej se vpřed boxováním“ (dále Roll with the Punches).

Uprostřed měsíce se pohyb podzemních vod dostane na povrch a rozpoutá celou svojí energii naplno, stejně tak jako olympijští sprintéři. Sprintéři si nastavili cíle, snili, trénovali a soustředili se být tam, kde jsou dnes. Teď je právě ten čas vše zrealizovat.  Z toho důvodu jsme nazvali toto období: PŘIPRAVIT, POZOR, TEĎ!“ Během první poloviny měsíce se bude vše zdát nejasné, nezacílené a neuvědomělé. Mějte se stále na pozoru, neb se jedná o velmi nepředvídatelné období. Zemětřesení, vulkanické erupce, tsunami, silné vlnobití a povodně nejsou často viditelné, než rozpoutají svojí sílu a energii. Nepodceňujte vše co se děje pod povrchem a berte v potaz i velmi malé náznaky. I když se budete občas cítit „mimo“, tak věřte tomu, že se děje mnoho věcí, které jsou mimo Vaše vědomí.

Je to velmi vhodné období se zbavit všeho starého. Vaše cíle a záměry, které jste si dali na konci roku 2012 se dají do pohybu. Duševní očista, rozpuštění starých vzorců, odpuštění, přijmutí a pružnost, to vše je velmi důležité, abychom byli dobře připraveni na to, co nás čeká na konci měsíce. Už Merkur nám dal cenné lekce vnímat co je teď a tady, místo toho abychom se hrnuli za něčím, na co není zrovna vhodný čas.

Další důležitou věcí, kterou bychom si měli v tuto dobu uvědomit je, co je naše a co není naše. Očekávání, odsuzování, způsob myšlení, sny, plány, zklamání a reakce, to vše musí být pečlivě prozkoumáno a vyhodnoceno. Zjevně nemáte zájem o to jít do dalšího měsíce s energií někoho jiného. Je to také období, kdy je vhodné očistit Vaše bydlení ode všech úniků energie. Takže až se začne něco dít, tak budete připravení v klidu a harmonii.

Další důležitá připomínka je, abyste byli v přítomnosti a čekali na vhodný okamžik. Neočekávejte pohyb, ale bedlivě sledujte, kdy Vy můžete řídit vlnu tak jako dobrý surfař. V případě, že jste nejste roztěkaní a nezaobíráte se energií někoho jiného, tak budete instinktivně a bez velkého úsilí vědět, kdy je vhodná chvíle k akci a pohybu.

Velmi doporučujeme ochranu v těchto dnech. Někteří z Vás už mají vytvořený každodenní systém ochrany. Pro ty, kteří toto nepraktikují,  to velmi doporučujeme. Např. vizualizací při použití šalvějového kouře nebo použití kamenů, což zajistí ochranu Vašeho bezprostředního okolí. Tato ochrana zabrání úniku energie nejen při Vašem osobním vývoji, ale také při silných energetických výbuších, které mohou přicházet z Vašeho okolí. Nezapomínejme, že se nacházíme ve velmi silně orientovaném období na „akci“.

Důvod proč jsme pojmenovali toto období „ROLL WITH THE PUNCHES“ je, že jsme chtěli vyjádřit, že se válíme na vlně. Nezáleží na tom, jak moc se snažíš a ani jasně nevnímáš, zda jsi nahoře nebo dole. Kdokoliv kdo se dostal do vln ví, že nepomůže, když se snažíš bojovat. Jediný způsob, jak se z vln dostat je vzdát se nebo se na vlně „vézt“ . Překvapivě to budou vlny,  které nám budou do na našich životů přinášet a odnášet energii a události, budou to vlny, co budou něco omývat a přinášet nové, neočekávané. Když budeš odolávat, nebude se Ti dařit. Takže to vzdej, vez se na vlnách a budeš to mít daleko jednodušší a možná ve finále ještě lepší nežli předtím.

Druhá část měsíce je nazvaná, PŘIPRAVIT, POZOR, TEĎ“!. V podstatě to mluví za vše. Doporučuji být  připraven, neb to, že budeš připraven, odstraní z 30ti% to co je na cestě, z 30ti % si bud jistý co chceš a zbytek % si nechej na akci a důvěru, že máš za sebou někoho, kdo za Tebou stojí. Toto by mohlo být mimořádné období projevit (konečně!) své dlouhodobé  touhy  a přání. Aby byl úspěch zajištěn, musíš se vyhnout veškerým zmateným přáním, které ukazují, že nejsi připraven, jsi nejistý, bojíš se a nemáš důvěru, že by se to mohlo vyplnit. Nebo jednoduše si myslíš, že si to nezasloužíš nebo to nechceš, protože by Tě ostatní přestali mít rádi… Je velmi důležité, aby byli Tvé záměry v souladu s činy. Dej si velmi dobrý pozor na to co žádáš a co si přeješ, protože se Ti to vyplní. Nežádej něco, v  případě, že nejsi schopen nést následky. Buď si jistý, že to co chceš je TVOJE, připrav se a JDI DO TOHO.

V případě, že nebudeš v druhé části soustředěný a orientovaný, můžeš být odhozen silnou vlnou energie mimo. Buď opatrný, udávej směr, buď soustředěný a proaktivní a přijmi opatření. Hlavně jdi přímo!

CO UKAZUJE MĚSÍC:

TVOJE OSOBNOST:
Je to jedna z nejlepších období si „uklidit doma“.  Ukliďte si odpady starého podvědomí, vyvarujte se starých návyků a uvědomte si, že můžete získat novou „ životní smlouvu“ a také příležitost získat to co chcete a po čem toužíte.  Vaším úkolem na tento měsíc je být soustředěný  na to, co sis naplánoval. Je to příležitost odhalit nový směr, roztáhnout křídla a cítit nové vnímání energie¸ jistot a schopnosti tvořit. Dávej si pozor na sebeodsuzování, které Ti říká, že dobré věci jsou pro někoho jiného. Vyber si sám, čí hlas poslouchat. Je to Tvůj čas. Když ho nevyužiješ, využije ho někdo jiný. Charakter poslední části měsíce bude velmi agresivní. Buď budeš nabitý energií nebo budeš odvržen do negativních stavů. Nádrž energie je velmi silná, je na Tvém uvážení, jak ji využiješ. Tvé zážitky budou buď úžasné nebo velmi těžké nebo možná od každého trochu…

VZTAHY:
Vhodná komunikace je velmi důležitá v tomto „tekoucím“ období, zejména v první polovině. Je dobré učit se komunikovat jasně, jasně vyjádřit co chceš, očekáváš a hledáš. Ve vztazích nemůžeš od druhých očekávat, že budou tušit, co si myslíš, co chceš nebo jaké jsou Tvé potřeby.

Existuje mnoho nedoruzumění právě z důvodu chybné komunikace. Tento čas je vhodný k nastavení nových komunikačních pravidel.

Možná strach z odmítnutí, konfliktu, ztráty nebo reakce, to vše nám brání vyhýbat se jasné komunikaci. Pokud využijete vztah jako nástroj se „pohnout“ vpřed, tato spolupráce Vám zajistí úžasnou sílu a energii zrealizovat své sny. Každopádně jasná komunikace musí převládat. Nečekej na druhé, až udělají první krok. Nejedná se o měření sil, jednoduše řekni, co chceš a jasně se vyjadřuj.

OKOLÍ a ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:
Mnohé se děje pod vodou, pod zemí a na nebi. Dávej si pozor na bouřky, napětí a nepředvídatelné události. „ROLL WITH THE PUNCHES“ bez soudů a buď připravený na vše. Místo toho, abys doufal, že počasí bude s Tebou spolupracovat, spolupracuj pokud možno s počasím Ty. Využij možnosti, kdy Ti počasí umožní dělat věci, které sis naplánoval a měn své plány, když je tomu naopak.

Na naší planetě se objevilo mnoho překvapujících objevů. Tyto informace se brzy dostanou mezi lidi a snad se změní přístup lidí k životnímu prostředí. Blížíme se k převratné době, která se týká našeho soužití na planetě zemi s tím, čemuž říkáme životní prostředí.

Prozatím se podívej na „svůj dvorek“. Mysli na to, že slova následují činy. Když něčemu nevěříš, tak se tím nezabývej. Starej se o svoje bezprostřední okolí, tak jako by to byla Tvoje mini planeta. Měj ji v úctě a vděčnosti a děkuj ji za podporu a život.

ZDRAVÍ A FYZICKÉ TĚLO:
Hýbat se, hýbat se a hýbat se. Tanči, choď, běhej, lyžuj, lez po skalách, plavej, prostě dělej cokoliv. Jediný způsob jak stáhnout vnější energii je rozproudit ji v těle, zvýšit oběh a  doslovně trénovat tělo, aby zvládlo více energie. Jestli jsi povaleč, tak budeš odhozen neznámou vlnou energie. Tento měsíc nemůžeš být nečinný, apatický a samolibý. Zaplatíš za to…

Nadledvinky, štítná žláza, zažívání, klouby, játra a ledviny, tyto orgány jsou všechny velmi citlivé na energii tohoto měsíce. I když byla první část měsíce uloudaná a pomalá, začni pravidelně trénovat a cvičit. To Ti pomůže zvládnout nápor, který přijde. Neustále usilujeme o harmonii, ale harmonie potřebuje být v souladu obrovskými cykly energie. Buď přítomen a naslouchej své tělo tomu, co žádá. Buď si jistý, že to je tělo, koho posloucháš a ne osobnost (ego), které se snaží svést tělo do starých návyků. Pij hodně vody, buď často venku a hodně cvič. Zvyšte si dávku minerálů, zejména Ti, kteří pijí destilovanou vodu.

FINANCE, PLÁNY, PARTNERSKÉ VZTAHY, BUSINESS:
Cokoliv, co vypadalo jako pomalé, pozastavené, těžkopádné a strnulé, tak dostane tento měsíc do velmi rychlý spád. Pokud jste zúčastnění, velmi rychle uvidíte výsledky tam, kde doposud nebyly. Budete mít také velký úspěch, pokud rozjíždíte nové obchody, teď je na to skvělá doba. Dbej na správné načasování a znamení, že je ten správný čas. Pokus se trávit svůj volný čas tříděním, prořezáváním, čištěním prostoru, jasnou komunikací a připravuj se na to, co bude na konci měsíce. Ať se Vám všechny sny vyplní! A znovu, dej si pozor, co žádáš.

Obchody, partnerské vztahy nebo projekty, které byly udržovány provizorně, zaniknout koncem tohoto měsíce. Neváhej. Čím déle chceš odložit nevyhnutelné, tím více to bude nepříjemné.  Přeci nechceš jít do tohoto úžasného období s těžkým a zbytečným nákladem.

POLITIKA A GLOBÁLNÍ ZÁLEŽITOSTI
Budeme vnímat, že se věci daly do pohybu, a že konečně jdou správným směrem. Během aktivního období tohoto měsíce si dej pozor na vzplanutí emocí, hněvu, ega, falešné síly a špatného chování. Bohužel ve světě, ve kterém žijeme je od každého trochu. Je důležité, abychom duševně a energeticky podporovali správná rozhodnutí a pokusy se pohnout kupředu. Je důležité s pokorou a s úctou vnímat co se kolem nás pozitivního a kladného a ne vidět jen negativa a co je zapotřebí udělat.


DATUMY A ČASOVÉ ÚSEKY:

Březen 1-7: Stále plynoucí, neuzacílené období,během kterého se můžeš cítit nejasně, bez motivace, zmatený a lenivý. Pokud jen změníš přistup a uvědomíš si, že se v podstatě toho pod povrchem děje mnoho, budeš se cítit mnohem lépe. Je to jen Tvá osobnost (ego), které hodnotí toto období jako netvůrčí a neproduktivní. Zdrž se odporu a zároveň pravidělně a každý den cvič nebo se hýbej. Také je důležité se stýkat s přáteli, sdílet a podporovat se navzájem v cestě do neznáma.

Březen 8-15: Období začíná jako neuvědomělé období, během kterého se můžeš cítit utlumeně, nejistě, nespolečensky, osaměle, poněkud depresivně a letargicky. Klaď si malé úkoly a nevrhej se na velké projekty. Je to ticho před bouří a tak raději odolávej a užívej si toho, dokud to trvá. Vyvaruj se čehokoliv co je nedůležité ve smyslu závazky, výdaje energie a dávej si pozor na rozptýlení a únik energie. Pracuj na odstranění toho, co patří z Tvého života ostatním a také si ochraňuj svůj prostor a hranice.

Březen 11: Nový Měsíc v 12:54 PM Mountain Daylight Time. Tento nový měsíc je jako klidný bod s energií, která směřuje do bodu klidu. Když vypneš svůj počítač, vypneš všechny programy a aplikace. Pokud je znovu chceš používat, musíš vše zresetovat a znovu nastartovat. Ti z vás, kteří nechávají svůj počítač stále zapnutý ví, že je dobřé ho občas vypnout. Pokud si představíte své tělo, emoce a energetický systém jako počítač, tak ho dnes vypněte. Odpočívejte, dejte si pauzu a prostor. Dělej jen důležité věci a nebo raději vůbec nic nebo něco, co vyživuje a dělá dobře Tvé podvědomé části. V podstatě můžeme říct, že se jedná o instiktivní den a je dobré ho náležitě strávit.

Březen 16-22: Charakter se začíná měnit a začneš se cítit plný energie. Merkur jde přimo 17 a tato změna bude silně cítit, zaznemenáme pohybovou energii, pohyb, akci a nadšení. Dávej pozor na netrpělivost, rozptýlení a podráždění, zejména pokud jste jednáte rychleji, než přemýšlíte. Můžete se cítit tak trochu chaoticky a zmateně pokud chceš dosáhnout harmonie.

Buď bdělý a buď přítomný. To Ti pomůže vyvarovat se náhlých událostí, nehod, neshod a nedorozumnění. Nepleť se do věcí, které Ti nenáleží. Energie je velmi nasměrovaná a může protnout situace velmi rychle. Trénuj být soustředěný, odhodlaný a v jasném záměru.

Březen 20: Jarní rovnodennost. Je to skvělé období oslavit něco nového, nový začátek Tvého života. Často doporučujeme rituál spálení starého a oslavení nového prostoru pro něco nového. Oslav to po svém a pamatuj si, že rovnodennost zahajuje energeticky velmi silné období.

 Březen 23-31: Všechny systémy a zařízení do POHYBU! Není to klidná doba na hybernaci, na odpočinek nebo na schovávání. Je to čas na který jsi dlouho čekal! Řekni ano, buď nadšený, aktivní, vyzkoušej něco nového pokud se Ti naskytne příležitost a cokoliv, co se Ti v životě daří, vylepší na ještě vyšší úroveň. Je to období, které podporuje sílu, riskování v sebevyjádření, nové vztahy, tvořivé úsilí, cestování, úspěch, hojnost a Tvé sny ještě víc, než si dovedete představit.


Březen 27: Úplněk v 3:27 AM Mountain Daylight Time. Skvělý čas oslavit to jako rovnodennost. Buď společenský, sdílej skvělou náladu a měj se krásně. Je to čas na vyšší citové zážitky krásy, inspirace, naděje, vděčnosti, díků a uznání.   

Mějte se krásně!

Lena

Předpověď na měsíc březen 2013 napsala a publikaci na tomto webu schválila Lena Stevens (zdroj www.thepowerpath.com)