Tématem měsíce ledna je “PŘÍPRAVA”
 

Tento měsíc začíná velmi neobvykle a to prvním Novolunním 1. ledna. Leden 2014 je měsícem, kdy si máte shromáždit veškeré své úkoly a připravit se na veškeré věci, které v budoucnu nastanou. Je dobré tak začít tento rok BOJOVNÍKA. Energie Bojovníka srší energií a soustředí se na organizování věcí, vytváření seznamů co udělat a nové cíle. Bude vám velmi dobře, pokud budete uklízet, nastavovat si pravidla a nové úkoly.

K textu je připojen obrázek, kde atleti čekají a jsou připraveni a čekají na odstartování závodu. Jsou připraveni mentálně, fyzicky i po emoční stránce. Prošli několika měsíčním tréninkem, shodili kila, hlídají si stravu a mají nastavená pravidla ve svém životě. Jsou velmi dobře disciplinováni  a zaměřeni na svůj cíl. A nyní jen čekají na výstřel, který jim umožní běžet a ukázat své maximum.

Čekání na start, kdy jste v podstatě připraveni, může být pro někoho výzvou. Je to podobné stadiu těhoteství. V tomto měsíci je zapotřebí být hodně trpělivý. Vše je v podstatě připraveno a nastaveno, jen jsme ve stadiu očekávání, než se energie může uvolnit.

Napětí způsobené váháním a oddalováním, může způsobit podráždění a možná i pochybnosti a otázky, zda jdeme správnou cestou a za správným cílem. Buďte trpěliví, soustřeďte se na světské a každodenní aspekty života – úklid, seznam, co máte udělat. Soustřeďte se na svou podstatu. Zamyslete se, co oddalujete a zapracujte na tom.

Myšlenky typu “co by mohlo být” nás ženou kupředu, na druhou stranu věci a úkoly, které jsme neudělali, nás zdržují. Neklaďte odpor, buďte organizovaní a pracujte. Tento měsíc Vám napomůže udělat mnoho restů a úkolů.

Jste připravení? Položte si otázku, pokud bych dnes opustil/a tuto planetu, mám všechny záležitosti vypořádané?

Využijte příležitosti tohoto měsíce a ukončete mnoho věcí. Buďte více a více oraganizovaní, ještě vice, než obvykle. Máte možnost dokončit mnoho starých projektů a zbavit se energie, která vás uváděla v chaos a táhla dolů. Máte možnost si nastavit nové priority a pravidla. Nastavte si nové návyky, které zlepší kvalitu Vašeho života.

Vaše otázka na každý den: “jsem připraven/a na vše?”

Vaše mantra na každý den: “jsem připraven/a na vše!”

Výzvou tohoto měsíce je zdržet se netrpělivosti, zoufalství, soudů, podráždění, mrzutosti a pocitu přetížení. Pokud se cítíš přetížený/á, tak běž dětskými krůčky. V případě zoufalství se soustřeď na motlitby, krásu a vděčnost. Pokud se cítíš podrážděný/á a netrpělivý/á, tak důvěřuj načasování Vesmíru, které je většinou perfektní. Přijímej více než suď a zaměř se na světské záležitosti. Snaž se být tam, kde jsou vysoké vibrace, energie a možnost inspirace.

Co ukazuje měsíc:

VY OSOBNĚ

Tento měsíc budete buď čelit osobní nespokojenosti, nebo se budete těšit z toho, čeho jste dosáhli. Udělejte si čas na začátku měsíce a přehodnoďte si své priority a zlikvidujte vše, co Vám nepomáhá.

Otázkou je, “na co se připravujete?” to, jak se bude budoucnost vyvíjet a jak bude vypadat, je stále velká neznámá. Ale připravujeme se na něco nového, lepšího, co přijde do našich životů, nové příklady, vjemy, vnímání a nové frekvence. Stále sice nevíme, jak to tu bude vypadat, ale pokud budeme přetíženi starými břemeny (fyzickými, emočními, psychickými), tak nebudeme určitě schopni využít této nové éry.

VZTAHY

Tento měsíc je skvělý, abyste získali opravdovou podporu. Pokud vztah už dále nefunguje, nebo necítíš tento druh podpory, tak ho přehodnoť. Tento měsíc si můžeš dovolit přijmout mnoho podpory ze strany blízkých, jako kdykoliv jindy ne v minulosti.

V tomto roce Bojovníka, budou důležité určité aspekty: věrnost, teamová práce, spolupráce a uspokojení k dokončení úkolů a společných cílů. Udělejte si ale také čas na sebe, dejte si svobodu soustředit se na své cíle ve vašem volném čase. Je důležité, abyste se cítili svobodni a věnovali se také svým osobním cílům a uvědomili si, co v životě funguje, a co ne. Může to ovlivnit vaše vztahy, zejména pokud cíle Vašeho partnera jsou odlišné. Budte přužní a přijímejte a projevujte ostatním svobodu, kterou ostatní také potřebují. A neberte si nic osobně.

PROSTŘEDÍ KOLEM NÁS

Připrav své prostředí okolo sebe na cokoliv. Vylepši to, kde se dá, a udělej náležité změny. Některé změny budou malé a nedůležité a některé budou velké, záleží na velikosti Vašeho rozhodnutí. Neodkládej nic na “zítra” a udělejte vše pro to, abyste se vyhnuli chaosu a zmatku.

Buďte připraveni na vše, co se může stát. Pokud se nebudete držet svých záměrů, tak nebudete dostatečně připraveni. Jste připraveni na to, že venkovní teplota bude najednou velmi vysoká nebo naopak velmi nízká? Jste připraveni např. na to, že nebudete moci cestovat nebo komunikovat, tak jak jste byli zvyklí?

Nejedná se pouze o přípravu fyzickou, ale hlavně mentální, psychickou a emoční. Zvažte, co vnímáte jako samozřejmost a hluboce se zamyslete nad tím, jak by to vypadalo, kdyby to bylo úplně jiné. Už jenom, že se nad tím zamyslíte, tak docílíte toho, že pokud ta situace nastane, tak nebude pro vás tak dramatická a budete na ni lépe připraveni.

ZDRAVÍ A FYZICKÉ TĚLO

Všímejte si, co považujete za možné, a co ne. Neposlouchejte vašemu malému hlasu, který říká, že nemůžete. Poslouchejte hlasu, který říká nahlas a všem “ano, můžete!”

Tento měsíc se můžete potýkat se ztuhlými nebo nehybnými klouby, zažívacími potížemi nebo energií na různých úrovních. Některé dny budete sršet energií, některé dny budete chtít zůstat v posteli. S málem energie běžte pomalu, pokud máte energie vice, tak si klaďte vyšší nároky. Buďte trpěliví a soustředění. Klaďte si reálné cíle. Buďte vděční za to, co máte a za podporu Vašeho fyzického těla.

OBCHOD, OBCHODNÍ VZTAHY A PROJEKTY

Tento měsíc znovu zrevidujte a vytřibte své projekty. Udělejte restrukturizaci vztahů a jiných aspektů v obchodě. Tento měsíc rozhodně není vhodný, abyste začali s novými projekty. Nicméně je vhodný k dokončení starých projektů. Udělejte jasno v komunikaci, financích a v rozhodnutí, které je zapotřebí udělat.

Dosažené úspěchy z předchozího roku by měly být oceněny a nové cíle by měly být nastaveny s ohledem na to, zda budou opravdu fungovat. Otázka, kterou byste si měli položit, zní, je “obchod/business připraven na vše? Jsme flexibilní? Na co jsme napojení? Jaké by byly naše vyšší a větší cíle a záměry?”

 

DATUMY A ČASOVÉ ÚSEKY

Novolunní. Začínáme rok 2014 s novým silným Novem, který nám skvěle pomáhá zakotvit záměry a cíle na tento rok. Je to skvělý měsíc, který využívá energii roku Bojovníka, abyste získali inspiraci a vytvořili úžasný seznam úkolů. Zdržte se podrážděnosti, konfliktů a negativních reakcí ostatních. Možná se setkáte s hádkami, nehodami a emočními výbuchy. To vše je součástí energetického pnutí. Energii byste měli věnovat a zaměřit na výkon a práci.

Leden 1-7

Čas na organizování a třídění. Zde pocítíte obrovskou hnací sílu a energii, ale je velmi důležité být trpělivý a čekat na správné načasování. Během tohoto období si můžete dovolit si nastavit věci podle jiných vzorců, než tomu bylo v minulosti. Dovolte si trochu vice spontánnosti za účelem zažít něco nového a odlišného.

Také doporučujeme si nastavit hranice a zamyslet se nad tím, kde a s kým strávíte Nový rok a Novolunní. Nemarněte čas tam, kde se můžete zaplést do něčeho, co vám nepřísluší řešit. Místo toho využijte příležitosti přivítat Nový rok v tom nejlepším. Leden je o shromáždění všech svých “kachniček do řady” a být připraven na cokoliv, co se stane. Pokud se cítíš rozptýlený a v chaosu a pokud nevíš co se sebou, věnuj se např. úklidu lednice nebo něčeho hodně zanedbaného buď v bytě, nebo na svém pracovišti.

Konec roku a začátek nového roku jsou vždy skvělá období pro úklid, odstranění starých věcí a udělat místo pro nové. Buďte nadšeni ze všeho, co Vám Nový rok přinese. Kochejte se a inspirujte se krásou, nacházejte krásu v jednoduchých a obyčejných věcech a vše si maximálně užívejte!

Buďte vděční...

Leden 8-15

Dávejte si pozor na podráždění, netrpělivost, soudnost a sledujte, kde máte výzvy. V tomto období možná dojde k průlomovému momentu, kdy se dostanete na samý konec seznamu úkolů... Pocítíte určitou svobodu, jak se bude energie čistit.

Někteří z Vás se naopak zaseknou a budou se cítit špatně pod náporem úkolů, které si nastavili nebo nebudou spokojeni s tím, jak se věci vyvíjí. Buďte trpělivý, hlavně se nesmíte hroutit z toho, že jste neudělali takový posun, jaký jste očekávali.

 Jak se blížíme k Úplňku, tak můžeme pocítit příliv energie, což může být fyzicky nepříjemné. Můžete se cítit, že máte plnou nádrž, ale nemáte prostor jak jet. Abyste mohli vypustit páru, běžte si zacvičit, zaběhat. Buďte trpěliví.

Leden 15

Úplněk.

V tento den se můžete zastavit a udělejte si něco pro radost. Odpočiňte si, udělejte si přestávku, udělejte něco spontánního a veselého. Hýčkejte se, zvyšte si kvalitu života a zamyslete se nad tím, co děláte pro sebe.

Leden 16-22

Na začátku měsíce jsme se zaměřili na něco a pro něco jsme se rozhodli. Nyní můžete zažívat pocit, že sklízíte ovoce za tvrdou práci a disciplínu. Nyní už máme před sebou jasnou cestu. Energie se začíná dávat do pohybu a za chvíli přijde čas, kdy dostaneme zelenou na start. To se ale stane, pokud budete cítit, že jste připraveni. Pokud ne, projeví se to tím, že budete rozptýleni a v chaosu. Pokud jste připraveni, tak se budete cítit skvěle, jak věci pokračují a jak je vše skvěle načasované. Opět to bude buď období, kdy se budete cítit naplněni nebo velmi obtížné a znepokojující období. To může nastat jako důsledek toho, že jste neměli pevné hranice a příliš jste se zabývali problémy ostatních, abyste je potěšili. Buďte opravdu nemilosrdní v záležitostech, kde by vám mohla unikat energie a váš záměr. Mějte soucit, to ano, ale ne příliš angažovaný.

Leden 23-31

V tomto období je příval energie opravdu obrovský. Pro někoho to může být až příliš. Vaše připravenost se ukáže v tom, zda zvládnete fyzicky tento příval energie. Pokud nebudete ve fyzické kondici, nebudete se správně stravovat a nebudete odpočatí, tak se můžete i zhroutit. Usilujte o harmonii.

Během tohoto období se můžete setkat s pochybnostmi, nebo se vám mohou otevřít staré emoční rány. Buďte si toho vědomi a zaměřte se na to být nestranní, odstraňte staré emoční naplaveniny, pokud se vynoří. Požádejte o pomoc, pokud to tak budete cítit.

Dobrá zpráva je, že díky nelítostnému charakteru roku Bojovníka a vysoké energii tohoto období, se můžete velmi rychle posunout kupředu. Existuje mnoho energie podporující přeladění tak, abyste byli připravení na cokoliv.

 

Leden 30

Novolunní. Je to čas na opravdové přehodnocení. Je to druhé Novolunní v měsíci, které podporuje hlubší vnímání sám sebe a své prázdnoty. Zdržte se toho, abyste si tuto energii pojmenovali jako depresi, letargii nebo apatii. To povede jen k zoufalství. Využijte pocitu prázdnoty a pocitu, klidu, který můžete zažít... Vždy v Novolunní můžete znovu přenastavit své záměry, cíle a zhodnotit, zda jste na správné cestě. Pokud nejste, znovu o tom uvažujte, nicméně se zdržte hodnocení. Pamatujte si také, během Novolunní je dobré být vděčný za všechny věci, které fungují opravdu skvěle!


 

Přeji Vám krásný měsíc a krásný Nový rok.

S požehnáním,
Lena