Srpen 2013

Tématem měsíce srpna je “POKRAČOVÁNÍ V CESTĚ”

 

V minulém měsíci jsme se zabývali rozvojem a kouzly a také jsme se ukotvovali v přesvědčení v tom, co chceme a k čemu jsme se zavázali.

Nyní začíná práce, opravdová disciplína a kázeň, soustředění se na detaily, pokračování v cestě, kterou jsme začali. To, co budete zažívat, nebude nic fascinujícího, spíše očekávejte sklízení ovoce za Vaší vytrvalost a za to, že jste se snažili být soustředění, a ne roztržití. A uvidíte, bude to velká zábava, pokud se dostanete do cíle a docílíte toho, po čem toužíte.

Abyste se dostali do cíle, bude zapotřebí vysoké soustředění na to, po čem jste snili během rozvoje (v červenci 2013). I když nedokážete přesně určit, co se Vám přihodilo v červenci, každý z nás byl ovlivněný obrovskou energií rozvoje. Možná, že je zapotřebí jen více času, si vše co se událo utřídit a pochopit.

A o tom je celý srpen… Odhalit vše co se děje v životě a užít si “uspořádanou” a pevnou uzemněnou energii.

Téma disciplíny se překládá z měsíce července i na tento měsíc. Dávejte si pozor na otálení a pozorujte, kde se objevují strachy, které se týkají “dokončení” toho, k čemu jste se zavázali. Přestože můžete požádat někoho o pomoc při své cestě, snažte se spíše spoléhat sami na sebe. Jedná se o Vaší zodpovědnost. Pokračujte v cestě, ať už je jakákoliv…

Budete dostávat lekce, které se týkají trpělivosti, důvěry a přijmutí. Budete se učit, jak nakládat s energií. Pokud ji vhodně nevyužijete, tato energie se obrátí v konflikty, úzkosti, zármutky, podráždění a hněv. Můžete také zaznamenat příliv energie do Vašeho těla. Můžete se cítit podrážděni a hyperaktivní. Zaměřte a využijte tedy svou energii správným směrem.

Také si neberte věci osobně. Vyvarujte se konfliktům a sporům. Pokuste se reagovat pozitivně a v klidu. Pořád jsme v podstatě pod vlivem energie rozvoje. Hlavně se nehněvejte sami na sebe…

Dalším důležitým bodem tohoto měsíce je, nechat mnoho prostoru pro rozjímání s duší a soustředění se na intuici… Vaše mysl neví všechno, hlavně ne to, jakým směrem se vydat… Je to balancování mezi přijmutím (ženská podporující, kreativní a trochu chaotická energie) a aktivním vedením (mužská energie). Nechej obě energie, aby pracovaly v souladu a ne v opozici.

Je to také čas vhodný na nastavení a vyladění. Nebojte se změn a přenastavit věci tak, jak potřebujete.

Jednou z dalších výzev je, abyste si toho nenaložili mnoho a necítili se rozptýleni a přestali mít nad sebou kontrolu a ve finále nebyli na nic zaměření. Pokud jste si naložili hodně, přenastavte si priority. Klaďte si otázku, co je pro mne důležité?

Minule jsme Vám doporučili, abyste dali duši prostor zažít něco neobvyklého. Nechejte věci plynout, nelpěte na tom, jak mají vypadat a kdy se mají stát… To řídí Váš rozum. Pokud se budete soustředit na to, co Vám ukazuje duše a ne Váš rozum, tak budete velmi příjemně překvapeni výsledkem.

Příležitosti:

Uvědomit si, že to, o čem jsme snili, se stává skutečností

Uvědomit si a být na sebe pyšný za disciplínu a soustředění

Cítit se skvěle za to, co jsi dokázal

Cítit podporu v situacích, kde předtím nebyla

Výzvy:

Otálení

Strach ze selhání nebo pocit, že nejsem dost dobrý

Netrpělivost

Podráždění a konflikty

Špatná energie ve vedení sám sebe

Být ovládnutý záměry jiných

Cítit se neuzemněný a roztržitý

Vzdor
 

Co ukazuje měsíc:

VY OSOBNĚ:

Je to dobrý měsíc k osobnímu růstu v tématech, jako je disciplína a soustředění. Pokud neustále otálíš, doporučuji si zahrát jednou hru, abys viděl, jak rychle se věci můžou udát. Prostě to udělej teď hned!

Také si udělej pořádek v hodnotách a prioritách. Zamysli se nad tím, jestli si netrávil čas a nevěnoval energii někam pouze ze zvyku a už Ti to nic nedává… Pokud se rozhodneš s tím skoncovat, nehněvej se ani na sebe, ani na okolí.

Zbav se všeho, co nefunguje.

VZTAHY:

Některé ze vztahů budou pokračovat, tak jak začaly. Jiné budou muset být vyladěny. Některé ozdraveny a některé ukončeny. Ať už to je jakýkoliv vztah, bude zapotřebí soustředit na něj mnoho energie.

Vzhledem k tomu, že je vysoká tendence řešit vztahy v napětí, spousta vztahů bude procházet velkými problémy. Dávejte si pozor na spory, které nikam nevedou, a nelpěte na své pravdě. Z dlouhodobého hlediska to nikam nevede.

 Vztahy budou procházet velkými dramaty. Zločiny z vášně a výbušné spory a hádky budou na denním pořádku.

Je to vhodný měsíc, kdy můžete pracovat na vztahu se sebou v otázkách disciplíny.

Také se věnuj mnoho péče ve starání se o sebe. To si nastav jako prioritu.
 

PROSTŘEDÍ

Prostředí okolo nás je často ovlivněno emocemi a tím, co prožívá lidstvo. Máme velmi blízko ke konfliktům a máme závazek pokračovat v cestě za něčím lepším. Podívejte se, jak to vypadá s klimatem, na extrémní teplotní rozdíly. Pozorujte, jak na to reaguje příroda…

Hledejte překvapení a nové objevy, které jsou ovlivněny rozvojem tohoto roku. Možná, že to bude chvíli trvat, než se objeví…

ZDRAVÍ A FYZICKÉ STRÁNKA TĚLA

Dávejte si pozor na horkost jater, což může být ovlivněno hněvem a podrážděním. Mohou se také objevit kožní problémy a vyrážky. Tento měsíc se opravdu hodně hýbejte, abyste ze sebe vydali potlačenou energii.

Jako jednu z disciplín si nastavte péči o sebe, máte okolo sebe mnoho podpory, neváhejte ji využít a požádat si o ni.

Také si vyhodnoťte, čeho je Vaše tělo schopné, zkuste se zamyslet nad tím, co nového by Vaše tělo potřebovalo.

FINANCE, PROJEKTY, VZTAHY, OBCHOD

Je to skvělé období na vyladění obchodních rozhodnutí, vztahů a projektů. Zaměřte se na detail. Přijímejte, buďte flexibilní, vynalézaví a přijímejte podporu, která přichází z různých zdrojů.

Pokud toho hodně “naložíte” nebo pokud nebudete uzemněni, neváhejte si ubrat nebo zredukovat své nároky a úkoly. Nechejte si je na později. Nejdůležitější je, si vše užívat s radostí a snít si. Vyvarujte se konfliktům!

Datumy a časové úseky:

Srpen 1-7: Zaměřte se na věci, které jste v poslední době zanedbali. Soustřeďte se na jednoduché úkoly jako domácnost, rybaření nebo zahradničení, udělejte si pořádek v daních. Pokud budete mít zorganizované tyto věci a pořádek na fyzické úrovni, můžete se následně zaměřit na jiné oblasti rozvoje. 

Pozorujte, co jste si naložili a začněte třídit. Zaměřte se na to, s čím chcete pokračovat, co je pro Vás důležité. Dávejte si pozor na to, co Vás rozčiluje, zejména na začátku týdne.  Udělejte stop všemu, co Vás rozptyluje a buďte disciplinovaní v “cestě pokračování”.

Srpen 6: Nový Měsíc

Je to skvělý den udělat rozhodnutí, co je pro Vás v životě nejdůležitější. Tam se zaměřte a věnujte tomu energii. Odstraňte vše, co se týká snů někoho jiného, co se netýká Vás. Dělejte vše s radostí a nezapomínejte se věnovat sami sobě!

Srpen 8-15:

Bude to skvělé a nádherné období, kdy zažijete mnoho krásného a radostného. Radujte se s maličkostí a mějte radost I s malých krůčků, které děláte na Vaší cestě. Je to období, kdy je dobré být ve skupině lidí, sdílet s nimi a přijímat jejich podporu.

Přijímej vše a konej vše s radostí, nikdo jiný za Tebe radost prožívat nebude.

Srpen 16-22:

V tomto období je k dispozici mnoho energie. Může Tě ovlivnit negativně po psychické nebo fyzické stránce, ale také ji můžeš využít pro svou kázeň, zaměření a svou cestu.

Ujisti se, že se hýbeš!

V tomto období se můžeš dostat do sporů a hádek. Neber si nic osobně a drž se dál od problémů ostatních lidí. Uvědom si, že čas, který trávíš sám se sebou je hodnotný a respektuj vše, po čem toužíš. Zaměř se na sebe, bude to oceněno. Je to období, kde bude zapotřebí důvěra, důvěřuj svému srdci. Pozoruj různá znamení a podporu, která přichází z různých míst a zdrojů. Buď otevřený, zaměřený a flexibilní.

Srpen 20, Üplněk

Během tohoto úplňku buďte akční. Jezděte na kole nebo tančete. Využijte příliv a sílu energie tohoto dne, abyste docílili Vašich záměrů a cílů. Zkuste být tento den jak sami, tak ve skupině lidí, kde se můžete inspirovat osobními zkušenostmi, cíli a záměry. Vzhledem k tomu, že energie je vysoká, pokuste se trávit mnoho času s Matkou Zemí. Zaměřte se na uzemnění a přijmutí síly a podpory Země.

Srpen 23-30:

Je to období na rozjímání a má vážnější charakter. Vede k zamyšlení a k rekapitulaci toho, jak jsi byl zaměřený a jak jsi pokračoval ve své cestě. Vyhněte se přehnaným soudům, záporným úvahám zejména v situacích, které nejsou podle Vašich představ. Možná je zapotřebí některé věci jen vyladit. Možná budete cítit, že jste se příliš do všeho ponořili, ale to je součást procesu. Důvěřujte Vaší duši.

Nebojte se zaměřit i na světská témata, udělejte si doma pořádek, umyjte auto, vyplňte formuláře. Možná to nemá nic společného s tím, kam míříte, ale udrží to Vaší energii v cestě za novým pořádkem.

Každopádně si to užívejte, berte vše s humorem a buďte pozitivně naladěni.

Mnozí z Vás zažijí obrovské uspokojení a úspěch na Vaší cestě. Někteří z Vás si uvědomí něco, co je velmi potěší a budou se cítit skvěle.

Uvědomte si sami sebe a buďte vděční.

 

Děkuji za Vaší pozornost. Pokud Vás tato předpověď oslovila, prosím sdílejte ji. Pokud chcete dostávat novinky přes email, zaregistrujte se na www.thepowerpath.com

S požehnáním
Lena