Těším se na setkání s Vámi. Vladimíra

Tato fotogalerie je prázdná.

O mně:

Homeopatie byla první metoda, která mi otevřela dveře k opravdové proměně mého vnímání a pohledu na svět. Také pomohla vyléčení mých dětí. Nešlo to se jí nevěnovat. Opustila jsem práci a kariéru v oblasti ekonomie, nejen proto, že jsem našla smyslupné povolání, které pomáhá druhým, ale také přináší radost, možnost potkat úžasné lidi, kteří jsou podobně naladěni. 

Všechna přání, která jsem v životě měla, se mi splnila. Vše, co se splní si s sebou přinese i tu druhou stranu, většinou velkou zkušenost, kterou člověk nečekal. 

Mohla bych jmenovat mnoho svých učitelů a přátel, kteří by zasloužili mé díky, ten seznam by byl dlouhý, protože někdy stačí i krátné setkání a Váš život je ovlivněn navždy. Ráda bych poděkovala všem, kteří mi ukázali další možné pohledy a přivedli mě k hlubšímu pochopení. Každý, koho potkávám, je mi učitelem a jsem za to Životu velice vděčná. Setkám-li se s Vámi, věřím, že i naše setkání bude oboustranně obohacující, poučné a naplňující.

Můj vzkaz:


Jsem připravená odpovídat na jakékoliv otázky. Nebojte se mne zeptat na cokoliv (i dodatečně), odhoďte strachy a obavy, žádná otázka není hloupá, strach ani obava není problém. Své klienty nehodnotím, neposuzuji a za nic neodsuzuji. Odhoďte obavy a stud a buďte maximálně upřímní. Pak může naše práce být opravdu hluboká a účinná natrvalo. Vím, že je to často bolestivé, ale pokud se člověk dovede otevřít, dovede se sebou dělat zázraky a veliké změny.

Každý příběh je jedinečný, vše co prožíváme má hluboký význam.

S láskou, Vladimíra


 Konzultace poskytuji také v  anglickém  jazyce

Vzdělání a praxe

 

  • Vysokoškolské (nemedicínské) vzdělání, včetně studijních pobytů v zahraničí
  • Československá SinoBiologická společnost - studium tradiční čínské medicíny garantované Pekingskou Univerzitou Tradiční Čínské Medicíny (filosofie léčby, klasifikace nemocí, pulsová diagnostika, akupunktura, diagnostika jazyka, I-ting)
  • Adalbert Nellissen - Kushi Institute Holandsko - studium metod Feng Shui, čínské astrologie a makrobiotiky
  • Studium různých výživových směrů a přístupů
  • Homeopatická fakulta Brno
  • Odborné homeopatické semináře a školy organizované Českou lékařskou homeopatickou společností, Slovenskou akademií klasické homeopatie a další zahraniční homeopatické semináře a kurzy
  • Studium metod Grigorie Grabového
  • Tejpování klasickými i pružnými tejpy - Stanislav Flandera
  • Homeopatická Univerzita Života a Úžasné Nekonečné Studium a Objevování :-)