Specialistka zpracování placenty

 Ve své homeopatické praxi jsem poznala sílu energie placenty v jejích různých podobách a jako specialistka jsem objevila, jak může pomoci i ve fyzické podobě. Mé klientky homeopatie i klientky z řad zpracování placenty rády využívají možnost současné podpory placenty a jiných homeopatických přípavků. Zpracováním placenty naše spolupráce většinou nekončí a maminky mi volají ohledně dávkování homeopatik dokud se nenaučí s nimi pracovat samy při nejrůznějších životních situacích (noční nespavost, bolesti bříška, při růstu zoubků, po očkování, neklidu a stresu a mnohá další). Tato dávkování radím individuálně, kombinací  intuitivně a dle konkrétní situace klientky nebo dítěte.

Placenta je pro mně bytost, která provázela nový život při jeho vytváření pro život zde na Zemi. Placenta se zrozením dítěte sama umírá a proto si zaslouží odpovídající přístup. A ať už se maminky rozhodnou pro jakoukoliv formu zpracování či pohřbení, je dobré mít na paměti, co pro matku a dítě v průběhu těhotenství udělala. Placenta je skutečně zázračný orgán, jejiž funkce přetrvává i po porodu. Placenta je strom života a zaslouží si úctu.

Pro informace mně prosím kontaktujte mailem. Pošlu Vám ceník, odkazy, kde najdete další zajímavé informace a domluvíme se na dalším.