Reference, Vaše příběhy a zkušenosti

 

Dlouhodobá klientka homeopatie, která chtěla podpořit soustředění, zpracovat vnitřní neklid a pracovat se svou vyčerpaností píše o meditacích: 

Meditace probíhají v příjemném a vlídném prostředí. Volená hudba, citlivě a smysluplně volená průvodní slova a způsob jejího vedení napomáhají uvolnění a poddání se meditačnímu procesu. Vzhledem k mé schopnosti koncentrace a tělesným reakcím během meditačního procesu, upřednostňuji meditace kratší, půlhodinové. Snadněji se koncentruji na imaginativní představy, větším problémem jsou meditace zaměřené na mne samotnou, na mé fyzické tělo a dech. Přesto je považuji za, pro mne, velice prospěšné. Při  "energetizující" meditaci jsem okamžitě pocítila příliv energie. V období, kdy jsem docházela na pravidelné meditace, jsem pociťovala větší vyrovnanost, schopnost soustředění, úpravu dechu. Všimla jsem si, že když pravidelně medituji, tak pod "tlakem" (návrat dětí ze školy, zvonění telefonu) se dokážu soustředit poněkud lépe.

 

Paní trpící úzkostmi a velikým vnitřním neklidem píše, co jí přinesly meditace:

moc příjemná setkání, pokaždé nové zvědavé očekávání, jak proběhne krátké ponoření se do sebe (i když ne vždy se to povedlo, tak, jak bych ráda)

- pokaždé překvapení nad uvědoměním si přijímání i vysílání energie

- někdy netrpělivost a nespokojenost z toho, když se mi nedařilo navázat se na některou z čaker

- intenzivní zážitek ze setkání se svým vnitřním dítětem

- většinou příjemné fyzické pocity, jen během jednoho setkání i vzpomínky na nepříjemný fyzicky pocit

 

Paní, která trpěla jarními alergiemi:

Mnoho let jsem trpěla jarními alergiemi. Alergie se mi projevovaly každoročně úplně jinak, jeden rok více, další rok byly projevy horší a některé roky jsem alergii vůbec neměla. Každopádně letošní rok, kdy jsem začala pociťovat únavu, vyčerpání, malátnost jsem na doporučení paní Vladimíry vyzkoušela Histamin. Světe div se, zafungoval (a stále funguje):-). Navíc byl pro mne velmi inspirativní článek o Jarních alergiích...

 

Koloidní stříbro v domácí lékárničce:

... všem rodinám doporučuji do domácí lékárničky koloidní stříbro - zejmána, pokud máte malé děti. Je to jako zázrak - léčím tím veškeré počínající dětské choroby.

 

Koloidní zlato jako léčba úzkostí a neklidu:

Mám velmi dobrou zkušenost s koloidním zlatem. Mnoho let trpím úzkostmi, koloidní zlato mi dodává pocit klidu, vyrovnanosti a možnost podívat se na své potíže z jiného úhlu...