Očkování 

 

Očkování je v posledních letech velmi diskutované téma, zejména co se týče dětí. Na povrch vyplývají informace o vedlejších nežádoucích účincích.

Je vždy na rodičích, jaké informace si ohledně očkování zjistí a jestli a která očkování se rozhodnou dětem dát. Většina maminek nicméně poznala, že tlak společnosti a pediatrů je takový, že se očkování vyhnout nedá. Už jen fakt, že nevezmou neočkované dítě do 90% školek je stresující. Nemluvě o strachu a tlaku vyvolávaném médii.

Tak jako v homeopatii a alternativní medicíně obecně, i v přístupu k tématu očkování je mnoho možností.

Může to být homeopatie, která vás osloví, nebo Vám mohu poradit některou ze spousty dalších metod. Netvrdím, že homeopatie je vždy ta nejlepší a jediná cesta.

Vždy záleží na tom, na co je člověk připraven a naladěn a taky, jak moc chce opravdu na sobě pracovat. Podle toho každému vyhovuje jiná metoda.

Jde o to, co Vás osloví, jak moc Vás blokuje Váš strach, přesvědčení, předsudky nebo nedostatek sil či rozhodnosti, nebo jen matoucí a rozporuplné informace, které dostáváte. Přijďte se poradit.

Ve své praxi podporuji rodiče, ať už se rozhodnou pro jakoukoliv variantu přístupu. S některými řešíme přípravu před očkováním, aby se tělo vyrovnalo s tím, co přijde. Jindy řešíme až situaci, kdy se objeví potíže po očkování. V dalších případech hledáme, zda-li obtíže, které člověk má mohou, či nemohou mít s očkováním něco společného. A pokud se rozhodnete neočkovat, homeopatie disponuje homeopatickou profylaxí.

Často se obtíže, které nejsou spojované s očkováním, nebo jsou dlouho skryté, projeví až v kombinaci s oslabením, životní či vývojovou změnou nebo zátěží, a to i po velmi dlouhé době.

V případě, že se pro očkování rozhodnete, tak jako prevenci dávám léky, které se berou v den očkování a několik dní poté. Posílený organismus zvládá očkování daleko lépe.

Následné léky organismus očišťují, zabraňují narušení imunitního a nervového systému, výrazně snižují riziko nežádoucích vedlejších účinků. 

Pokud tento článek čtete a Vaše dítě je již několik let naočkované a v té době nebralo homeopatika, tak nezoufejte, očistit organismus od očkování lze i po několika letech. Třeba budete překvapeni, že po očistě zmizí Vašemu dítěti některé často opakující se potíže (ekzémy, alergie, ušní záněty…). 

Samozřejmě tyto informace platí nejen pro děti, ale i pro dospělé. 

Antidotování očkování a homeopatické pročištění se také osvědčilo u dětí i dospělých, kteří dlouhodobě nereagují na homeopatickou léčbu. Pokud je stav ovlivněn očkováním, vakcíny změněné v homeopatický lék (tedy potencované) mohou napravit zdraví klienta.

Když stav není způsoben očkováním, pak nebude žádná změna zdravotního stavu. Potencované vakcíny mohou tak být bezpečnou diagnostickou i léčebnou metodou. 

Nemoc z očkování (vaccinosis) může mít mnoho projevů. Mezi ně patří:

časté buzení, noční horečky, noční můry, opakované potíže s ušima, otitis media, opakovaná nachlazení, kýchání, ztráta váhy nebo špatná chuť k jídlu.

Jestli Vaše obtíže (nebo Vašich dětí) začaly po očkování, je tu veliká pravděpodobnost příčinných souvislostí a v léčbě je nezbytné věnovat této informaci pozornost. Ne vždy stačí lék z vakcíny. Vždy je třeba k léčbě přistupovat stejně, jako k jakýmkoliv jiným obtížím: sledovat individuální příznaky a na jejich základě vybrat specifický lék konkrétně pro daného člověka. 

Někdy je změna neuvěřitelně rychlá. Mnohdy se dítě uzdravilo po jediné kůře. Jindy je třeba i několik let, aby došlo k opravdovému a úplnému vyléčení. Zejména u těch, kteří měli například ekzém a jsou nyní na antihistaminikách a kortikoidech je často potřeba dlouhodobé léčby pro úplné vyléčení. A někdy pak další roky pro zbavení se zbytků potravinových alergií. 

 

Související články:

https://www.protiproud.cz/svoboda/zdravi/alternativy/686-stat-do-deti-laduje-prumyslovy-odpad-vakciny-jsou-jeste-skodlivejsi-nez-ta-proti-chripce-protoze-jsou-povinne-jak-se-branit.htm